Rock online guitar hero

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Rock online guitar hero

Guitar HeroTřetí díl hudební nakopávačky ponese podtitul Legends of Rock. Takže pokud váš otec ulítával na Pink Floydech a vy se pro změnu nemůžete dočkat další rockerské srandy s Jackem Blackem, vězte, že Guitar Hero III bude titulem. Rock Band Set...na Guitar Hero a Rock BandHudební titul, který využívá rozšířeného Guitar Hero konceptu a nabízí možnost hrát nejenom na hlavní a basovou kytaru, ale i na bicí a nechybí ani pozice pro zpěváka. Hra nabízí na 45 licencovaných skladeb, jež pro hru dodali labely. Recenze: Guitar Hero: Warriors of Rock – návrat...Online hraní však zůstává stále nadmíru zábavným, záleží ale na hráčích, jejich znalosti hry a komunikaci. . Přehrát video Guitar Hero: Warriors of Rock - Black Rain Trailer Guitar Hero: Warriors of Rock - Black Rain TrailerGuitar Hero: Rock Tour - NDSPokračování hudební hry pro všechny nadšené muzikanty a nejen pro ně. . Popis: Guitar Hero: Rock TourGuitar Hero: Warriors of Rock (XBOX) • Add your review...O hře: Guitar Hero: Warriors of Rock is a music video game. Warriors of Rock retains the core gameplay feature of the Guitar Hero series, challenging players to match scrolling notes on screen to actions on special game.

Guitar Hero: Rock Tour Hra pro Nintendo DS - GameExpres.cz

Guitar Hero: Rock Tour. Pokračování Hudební hry pro všechny nadšené muzikanty a ne jen pro ně. Čeká na vás spousta dalších skladeb z repertoáru nejrůznějších skupin, 4 herní režimy a to celé na 3D grafickém podkladu a s. Nové album Oasis...hře Guitar Hero - Zahraniční - Zprávy - Rock...Sedmé řadové album britských Oasis Dig Out Your Soul, které debutovalo na pátém místě žebříčku Billboard, bude ke stažení do hry Guitar Hero World Tour v roce 2009. Předtím si hráči budou moc stáhnout písně The Shock Of The. Guitar Hero 3 Vs. Rock Band 3...Flames - Guitar - Expert...Subscribe for more! . 7:19 Guitar Hero Warriors Of Rock - Fury Of The Storm 100% FC expert guitarz kanálu UKOGmonkey418 879 zhlédnutíGuitar Hero Store.cz - Rock Band set nástrojů (PS2 a PS3)Rock Band je hudební titul od týmu Harmonix, který využívá rozšířeného Guitar Hero konceptu a nabídne hráčům možnost hrát nejenom na hlavní a basovou kytaru, ale i na bicí a chybět nebude ani pozice pro zpěváka. Guitar Hero: Warriors of Rock : GamePark.czGuitar Hero: Warriors of Rock, dříve známí jako Guitar Hero 6 je nový díl z populární série Guitar Hero, jenž Vám dává zakusit songy a vžít se tak do role, kterou musí prožívat nejznámější interpreti. .... Online hry (591)

Série Guitar Hero končí - ROCK.CZ

Výkonný ředitel společnosti Activision Eric Hirschberg nebyl spokojen s posledními čísly prodejnosti aktuálního pokračování Guitar Hero s názvem Warriors of Rock: "Díky současným podmínkám a požadavkům na trhu hra jednoduše. Guitar Hero Warriors of Rock | CommunityGuitar Hero Warriors of Rock is coming soon. Talk here about Guitar Hero Warriors of Rock. Přihlásit se pro sledování, sdílení a účast v tomto community.. Looking for other semi newbies to play online 4 weeks agoGuitar Hero III: Legends of Rock - Diskuse Games.czkytarová hra s bohatší nabídkou skladeb a online multiplayerem. Diskuse pro hru Guitar Hero III: Legends of RockGuitar Hero - Guitar Hero : Warriors of Rock Guitar Hero je série interaktivních, hudebních videoher, jež začíná prvním dílem s názvem Guitar Hero, který byl vyvinut společností Harmonix Music Systems a distrubovaná RedOctane.. Guitar Hero : Legends of Rock Vyhledávání